Výkup Surovin Hradec Králové

Výkup Surovin
Hradec Králové

Vykupované odpady

Naší hlavní činností je výkup železného šrotu, barevných kovů a papíru. V rámci zpětného odběru je možné odevzdat použité elektrozařízení. Materiál zvážíme na pravidelně cejchovaných digitálních vahách a pomůžeme s vyložením. 

Železo

Barevné kovy

Papír

Autobaterie

Kabely a vodiče

Elektroodpad

Často kladené dotazy

Najdete nás na Slezském předměstí, ulice Kladská 1127/19, vjezd je z ulice Holečkova. Brzy už nás díky celomodrému plotu neminete. 

  • Směrem od Náchoda jsme až za mostem u Ferony – pokračujte přes most směrem do centra. Nacházíme se hned vedle technických plynů SIAD, naproti tiskárně a firmě AB Cont.
  • Směrem od Třebechovic nebo z centra jsme téměř na začátku Kladské ulice, naproti přívěsy Trojan.

Dovezený odpad se roztřídí a zváží na pravidelně cejchovaných vahách, výkupčí Vás požádá o občanský průkaz(případne i IČO) a číslo bankovního účtu. Dostanete potvrzení o převzetí a peníze Vám na účet přijdou nejdéle do 48 hodin. Za papír dostanete zaplaceno v hotovosti ihned.

Na občanský průkaz od Vás můžeme vykoupit barevné kovy, železo, kabely a autobaterie. 

TIP – Pokud chcete prodat odpad, na který občanský průkaz nestačí, můžete si vyřídit úředně ověřenou plnou moc od živnostníka nebo právnické osoby. 

Pouze od živnostníků a právnických osob můžeme dle zákona vykoupit elektroodpad, autosoučástky (startéry nebo alternátory). Dále průmyslové strojní nebo obecně prospěšné zařízení a jejich části. 

Likvidaci autovraku a spustíme během roku 2022. 

Ano, ale pouze při větším množství. Zavolejte nebo napište a pokusíme se Vám vyjít vstříc.

Velkoobchod

Velkoobchod a služby pro firmy i podnikatele.

Působíme po celé ČR.

Kde nás najdete?

Kontakt

Pobočka

Otevírací doba

Kontaktní osoba

Fakturační údaje